Sterdom.com

Profesjonalizm, zaufanie, jakość

Zarządzamy z myślą o Tobie!

O firmie

Nasza firma powstała w odpowiedzi na oczekiwania właścicieli, którzy oczekują rzetelnego, uczciwego oraz skutecznego zarządzania administrowania swoimi nieruchomościami. 

Nasz zespół tworzą osoby posiadające niezbędne uprawnienia m.in. z zakresu księgowości, uprawnienia budowlane, licencję zarządcy nieruchomości, mające kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych spółdzielni mieszkaniowej oraz w świadczeniu usług pogotowia awaryjnego na wszystkich instalacjach, zapewniając tym samym całodobową techniczną opiekę nad nieruchomością.

Zdobyte doświadczenie zawodowe, świadomość jak ważna jest kompleksowa obsługa nieruchomości pozwala nam zaoferować usługi na wysokim poziomie.
Każdą nieruchomość traktujemy indywidualnie w maksymalnym stopniu dopasowując swoją ofertę do oczekiwań właścicieli lokali. Stawiamy na dobrą komunikację, nie podejmujemy decyzji bez wcześniejszych konsultacji z Zarządem Wspólnoty.

Oferujemy atrakcyjne ceny ustalane w drodze indywidualnych negocjacji.

Naszą ofertę wyróżnia to, że w stawce za zarządzanie nieruchomością mają Państwo zagwarantowaną usługę całodobowego pogotowiawaryjnego, które zapewni Państwu usuwanie awarii i doraźne naprawy na instalacjach wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, elektrycznych i gazowych.

Usługa wykonywana jest przez wykwalifikowanych pracowników z niezbędnymi uprawnieniami, wykazujących się jednocześnie wysoką kulturą osobistą co naszym zdaniem jest istotnym elementem przy współpracy z mieszkańcami. 

Zaplecze specjalistycznego sprzętu jakim dysponujemy, pozwala zarówno nam jak i Państwu na zredukowanie nakładów finansowych oraz szybkie i profesjonalne usuwanie powstałych awarii na Państwa nieruchomościach.

W przypadku zaistniałej awarii, do Państwa dyspozycji udostępnimy numery telefonów (stacjonarny i komórkowy), pod którymi znajduje się całodobowo dyspozytor, przyjmujący od Państwa zgłoszenia.

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces!"